KADASTRO ARŞİV

6 yıl 6 ay önce #6903 Yazan: SUTAE
SLM 1979 YILINDA TEK PARÇA OLAN ARSAMIZ ORTADA CADDE GEÇMESİYLE 3 PARÇA OLMUŞTUR .KADASTRA VERMİŞ OLDUĞU YAZIYLA BABAM ARSANIN BİR TANESİNE İNŞAAT YAPMIŞTIR .KADASTRA ARŞİVİNDE KADASTRA GEÇERKEN MEVCUT İMAR PLANI ARŞİVDE BULUNMAZ MI .ARTI CADDE YE GİDEN METREKARE KADASTRO ARŞİVİN DE HANGİ ARSADAN KAÇAR METREKARE GİTTİGİNİ NEREDEN BULURUZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA MUSTAFA DÜLGEROĞLU

Lütfen sohbete katılmak için Giriş .

6 yıl 5 ay önce #6922 Yazan: hkocak
Sn. "SUTAE" dikkatine;

Sorunuz pek anlaşılmıyor. Yol geçmiş ve parseliniz üçe ayrılmış. "Hangiarsadan kaçar metrekare gitmiş" ne demek? Parselin bütününden gitmiş ve geriye de üç parça kalmış... İmar plânı kadastroda değil, belediye arşivinde olur. Sorunuzu netleştirmeniz ve ne amaçla sorduğunuda belirtmeniz gerekir. ... Hüseyin KOÇAK

6 yıl 5 ay önce #6926 Yazan: SUTAE
HÜSEYİN BEY BENİM SORMAK İSTEDİĞİM KONU 1979 YILINDA ARSA CADDE GEÇEREK 3 BÖLÜNMÜŞTÜR.ARSANIN TOPLAM METREKARESİ BELLİ DEĞİLDİR. 2 TANE ARSAYA BİNA YAPLMIŞTIR. 3ARSADA BİNA VAR BEN BİNA YIKIP MÜTAHİTTE VERMEK İSTİYORUM AMA BELEDİYE YENİ İMAR GEÇİRDİ 18 UYGULAMASI YAPMAK İSTEMEKTE AMA CADDEYE GİDEN METREKARE BELLİ DEĞİL.18 UYGULAMASI YAPILMAK İSTENE YER 910 METREKARE DAHA ÖNCE İMAR OLMASA BURAYA BİNA YAPILMAZDI DOGRUMUDUR SAYGILARIMLA

Sayfa oluşturma süresi: 0.057 saniye
Geliştiren: Kunena Forum